Zvláštní nabídka

Vzdušný zámek + Nápady průměrného inteligenta

Akční nabídka
* * R O M Á N Y * * Autor: Josef Brodil; Dvě knihy, vázané;   Příležitost získat za výhodnou cenu dva romány od Josefa Brodila! Vzdušný zámek vás zavede do prostředí začínajících podnikatelů v devadesátých létech minulého století. Zažijete s nimi jejich vzlet i pád v prostředí lásky i nenávisti, věrnosti i zrady. Kniha je pozoruhodná také dialogy, vedenými v brněnském...

Vaše cena: 320,00 Kč 220,00 Kč

Panenka + Vina

Akční nabídka
* * R O M Á N Y * * Autorka: Věra Kadlecová; Dvě knihy, brožované; Dva na sebe navazující psychologické romány vynikající úrovně zde koupíte na bezkonkurenčně příznivou cenu! Knihy jseou primárně určeny ženám, ale svým syrovým pohledem na lidský život zaujmou i muže. Perfektní zpracování i námět vám nedovoli knihy zavřít před přečtením. Vynikající příležitost!

Vaše cena: 320,00 Kč 220,00 Kč

Královna ze Železné hory + Královna a Zlatý rytíř + Soumrak královen

Akční nabídka
* * F A N T A S Y * *  Autorka: Jana Brnušáková;  Tři knihy, brožované; Kompletní fantasy trilogii od Jany Brnušákové lze koupit za velmi příznivou cenu! Skvělá příležitost pro všechny milovníky tohoto žánru i pro ty, kteří fantasy tematiku dosud pomíjeli. Vynikající četba jak po stránce stylistické, tak obsahové. Doporučuji všem! 

Vaše cena: 490,00 Kč 330,00 Kč

Skřetí král - díly I a II

Akční nabídka
* * F A N T A S Y * *  Autorka: Jarmila Kadlecová;  Dvě knihy, brožované; Dva na sebe navazující fantasy romány vynikající úrovně, za zvýhodněnou cenu. Vypravěčsky perfektně zvládnuté příběhy s vůní romantiky a historie. Příležitost pro všechny milovníky fantazijních žánrů. Podrobnější popis děje najdete v Kategorii Fantasy.

Vaše cena: 286,00 Kč 220,00 Kč